Robert & Taylor


Join the forum, it's quick and easy

Robert & Taylor
Robert & Taylor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristen Stewart & Taylor Lautner na press konferenciji u Brazilu

3 posters

Go down

Kristen Stewart & Taylor Lautner na press konferenciji u Brazilu Empty Kristen Stewart & Taylor Lautner na press konferenciji u Brazilu

Post by Werewolf_GiRl Tue Nov 17, 2009 5:05 pm

PostajNaslov: Kristen Stewart & Taylor Lautner na press konferenciji u Brazilu sri 4 stu 2009 - 15:41 Citiraj i odgovori Uredi post Izbriąi post Pogledaj IP




ODGOVORI NA PITANJA:


Kako si se osecao/la na setu new moona?

Taylor Lautner - Totalno uzbudjeno,ponavljam,sto imam ovu mogucnost.zabavljao sam se.Bilo je veoma dobro.

Na pocetku,pre nego sto je pocela reklama za nm,pricalo se da ste(Kris i Tay)vas dvoje u vezi?.I da se vidjate posle posla,zato sto Taylor ne obraca paznju u toku snimanja.Kako je to bilo?Kako ste se osecali?

Kristen Stewart - Bilo je cudno.Ali najvaznije je bilo ,da iako je on mnogo mladji,mi smo imali punu komunikaciju,imala sam pravog partnera za ulogu.ne postoji osoba koja bi ga zamenila.Nije bilo svadja.Nikakvih prepiranja.Ne naravno.Studio je morao da bude siguran da li ce Tay igrati Jacoba ponovo.
Taylor Lautner - Umorim se od pricanja o tome.Oduvek sam se fokusirao na sve cime mogu da upravljam.

Kakvo imate iskustvo sa Comic Cona,ove godine u San Dijegu?Bilo je mnogo fanova koji su vas ocekivali!

Taylor Lautner - Nasi vanovi su vrlo vatreni.Ali svugde,ne samo u Kaliforniji.

Kristen Stewart - Bilo je lepo.To je bio prvi put da dozivimo takvo iskustvo.Bilo je zaista divno,uzbudljivo.Bilo je lepo videti reakcije svih njih.

Sta mislite,zasto je serijal bio tako uspesan u Brazilu,posto tamo nema culture o vampirizmu?

Kristen Stewart - Mislim da je to zato sto je ovo nesto vise od jedne vampirske price.Ceo svet moze da se pronadje u ovim likovima.Okej,ima vampira i vukodlaka,ali oni su samo posredni likovi.Oni zive zivotom coveka,imaju takve osobine.Nakon svega,ovo je ljubavna prica.Svrstajte je u bilo koje zarove,ali je prvenstveno ljubavna prica. Mi koristimo zaplet kao metaforu za to.

Istrazili smo jedan ogroman brazilski sajt,gde su deca i tinejdzeri glasali za Taylora kao najboljeg glumca sadasnjice,nadmasuje cak glasove za RPatzza.Sta mislite o tome?

Taylor Lautner - Wow! Wow (cepa se od smeha). Ti su stvarno vatreni,zar ne?Ja sam sredan decko!Volim svoju ulogu.Mnogo.Sto se tice Roba,mislim da ce moci sa tim.
Werewolf_GiRl
Werewolf_GiRl
Nov/a Si!
Nov/a Si!

Posts : 46
Points : 68
Join date : 2009-11-01

Back to top Go down

Kristen Stewart & Taylor Lautner na press konferenciji u Brazilu Empty Re: Kristen Stewart & Taylor Lautner na press konferenciji u Brazilu

Post by Irena Cullen Pattinson Sat Nov 21, 2009 3:35 pm

Zanimljivo...Mada mi se ovo poslednje nimalo nesvidja Kristen Stewart & Taylor Lautner na press konferenciji u Brazilu 943799
Irena Cullen Pattinson
Irena Cullen Pattinson
Robsten 4ever ♥ Gl.Admin
Robsten 4ever ♥ Gl.Admin

Posts : 1418
Points : 1967
Join date : 2009-10-31
Age : 28
Location : U vasioni zvanoj Robert Pattinson

https://robertandtaylor.twilight-mania.com

Back to top Go down

Kristen Stewart & Taylor Lautner na press konferenciji u Brazilu Empty Re: Kristen Stewart & Taylor Lautner na press konferenciji u Brazilu

Post by leichy Wed Dec 16, 2009 5:23 pm

haha, zanimljivo je i ovo zadnje, a meni je mrvu bolji od roba
leichy
leichy
Twilight girl Admin
Twilight girl Admin

Posts : 330
Points : 365
Join date : 2009-11-21

Back to top Go down

Kristen Stewart & Taylor Lautner na press konferenciji u Brazilu Empty Re: Kristen Stewart & Taylor Lautner na press konferenciji u Brazilu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum